Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | Hisense 65E8Q. Ekrano įstrižainė: 165,1 cm (65"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LED, Ekrano forma: Plokščia, LED foninio apšvietimo tipas: Mini LED. Išmanusis televizorius. Ekrano ryškumas: 600 cd/m², Reakcijos laikas: 6,5 ms, Kontrasto santykis (tipinis): 5000:1, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda, Pilka |
| Vieneto dėžutės aukštis | 1.05 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.64 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,15 |
| Šukos filtras | 3D |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 5000:1 |
| Ekrano ryškumas | 600 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 65 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 164 cm |
| Palaikomi ekrano atnaujinimo dažniai | 120 Hz / 144 Hz |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| LED foninio apšvietimo tipas | Mini LED |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 120 Hz |
| Reakcijos laikas | 6,5 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Taip |
| Hibridinė transliuojama plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| Hibridinio transliavimo plačiajuosčio ryšio televizijos (HbbTV) versija | HbbTV 2.0.4 |
| Internetinė televizija | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | VIDAA |
| Operacinės sistemos versija | U8.5 |
| Ekrano veidrodinis atspindėjimas | Taip |
| Išmanieji režimai | „Dolby Vision“ / „Filmmaker“ / VIDAA |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Laiko poslinkis | Taip |
| Garso (K/D) įvestis | 1 |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| Bendrosios sąsajos „Plus“ (CI+) versija | 2.0 |
| Kompozitinio vaizdo įvestis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 4 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| RF prievadų kiekis | 2 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| Garso dekoderiai | „Dolby AC4“ / „Dolby Atmos“ / „Dolby Audio“ / „Dolby MS12“ / „DTS Virtual:X“ / „IMAX Enhanced“ |
| Garso išvesties kanalai | 2.1 kanalai |
| Įmontuotas žemųjų dažnių garsiakalbis | Taip |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Ekvalaizeris | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| Žemųjų dažnių garsiakalbio RMS galia | 20 W |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Palaikomos naršyklės | Odinas |
| Ethernet LAN | Taip |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Korpuso medžiaga | Metalas/Plastikas |
| Skydinio montavimo sąsaja | 400 x 400 mm |
| Produkto spalva | Juoda, pilka |
| Stovo spalva | Pilka |
| Stovo tipas | Centrinis stovas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| 4K „Ultra HD“ raiškos didinimas | Taip |
| DI našumas | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| Palaikomi garso formatai | AAC/FLAC/LPCM/MP3/MPEG/MPEG-1/MPEG-2/OPUS/Vorbis/WAV/WMA |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Žaidimo funkcijos | Automatinis mažo delsos režimas (ALLM), žaidimų juosta, kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „Dolby Vision IQ“ / filmų kūrėjo režimas / didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) / didelis dinaminis diapazonas 10+ (HDR10 Plus) / didelis dinaminis diapazonas 10+ adaptyvus (HDR10 Plus adaptyvus) / hibridinė logaritminė gama (HLG) |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP / GIF / JPEG / JPG / PNG |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Teleteksto funkcija | Taip |
| USB įrašymas | Taip |
| Vaizdo įrašų glaudinimo formatai | AVI / FLV / MKV / MOV / MP4 / TS / WEBM / WMV formatai |
| Palaikomi vaizdo formatai | AV1 / AVC / H.264 / HEVC / H.265 / MPEG1 / MPEG2 / MPEG4 / VP8 / VP9 / WMV3 |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C / DVB-S / DVB-S2 / DVB-T / DVB-T2 |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Viešbučio režimas | Taip |
| Miego laikmatis | Taip |
| Balso valdymas | Taip |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 160 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 84 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 240 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Skaitmeninio gyvenamojo tinklo aljanso (DLNA) specifikacija | DMP/DMR |
| „Hisense“ technologijos (AV/TV) | 4K raiškos dirbtinio intelekto didinimo funkcija / dirbtinio intelekto sporto režimas / viso masyvo vietinis pritemdymas / žaidimo režimas „Pro“ / „Hi-View“ variklis / MEMC (judesio įvertinimo ir judesio kompensacijos funkcija) |
| NICAM/A2 | Taip |
| S/PDIF išvestis | 1 |
| Gylis (su stovu) | 326 mm |
| Gylis (be stovo) | 76 mm |
| Aukštis (su stovu) | 896 mm |
| Aukštis (be stovo) | 836 mm |
| Stovo gylis | 401 mm |
| Stovo plotis | 326 mm |
| Svoris (su stovu) | 19800 g |
| Svoris (be stovo) | 18900 g |
| Plotis (su stovu) | 1446 mm |
| Plotis (be stovo) | 1446 mm |
| Rankinis | Taip |
| Pakuotės gylis | 160 mm |
| Pakuotės aukštis | 1057 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 27000 g |
| Pakuotės plotis | 1649 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Stalinis stovas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Pridedamos baterijos (tipas, kiekis) | 2 AAA baterijos |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Šviesos jutiklis | Taip |
| Kvantinių taškų spalvų technologija | Taip |
| Siuntimo dėžės gylis | 164 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 105 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 27 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 15 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2220434/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2220434 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,2583 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 19,8 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 27 kg |