Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
43 colių FHD „Android“ televizorius
| Santrauka | „Dahua Technology LTV43-SD200“. Ekrano įstrižainė: 109,2 cm (43"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, LED foninio apšvietimo tipas: „Direct-LED“. Išmanusis televizorius. Ekrano ryškumas: 260 cd/m², Reakcijos laikas: 8 ms, Kontrasto santykis (tipinis): 1200:1, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://display.dahuasecurity.com/consumer/en/products/productDetail?product_id=127267 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,62 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.055 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,125 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1200:1 |
| Ekrano ryškumas | 260 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 43" |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | „Full HD“ |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| LED foninio apšvietimo tipas | Tiesioginis LED |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Reakcijos laikas | 8 ms |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Internetinė televizija | Taip |
| Gyvenimo būdo programėlės | „Google“ programos |
| Muzikos programėlės | „YouTube“ muzika |
| Įdiegta operacinė sistema | „Android“ televizorius |
| Operacinės sistemos versija | „Android 11“ |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Vaizdo įrašų programėlės | „Amazon Prime Video“ / „Google TV“ / „Netflix“ / „YouTube“ |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Ne |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| Garso dekoderiai | Dolby AC4 / Dolby Digital / Dolby Digital Plus / Dolby MS12 |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 8 W |
| „Bluetooth“ | Ne |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 200 x 200 mm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Susukamas ekranas | Ne |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Palaikomi garso formatai | AAC/AC3/EAC3/HEAAC / MPEG/MPEG-1/MPEG-2 |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Ne |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP / GIF / JPEG / PNG |
| Triukšmo mažinimas | Ne |
| Palaikomi vaizdo formatai | H.264 / HEVC / H.265 / MPEG1 / MPEG2 / MPEG4 / VC-1 / VP8 / VP9 |
| Analoginio signalo formato sistema | PAL/SECAM |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C / DVB-S / DVB-S2 / DVB-T / DVB-T2 |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 45 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 75 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 45 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–40 °C |
| Gylis (be stovo) | 556 mm |
| Aukštis (be stovo) | 87 mm |
| Svoris (su stovu) | 6200 g |
| Plotis (be stovo) | 956 mm |
| Pakuotės gylis | 636 mm |
| Pakuotės aukštis | 126 mm |
| Pakuotės svoris | 8200 g |
| Pakuotės plotis | 1060 mm |
| Siuntimo dėžės gylis | 105,5 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 62 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 8,2 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 12,5 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1810993/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 1810993 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | DHI-LTV43-SD200 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,08176 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 6,2 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 8,2 kg |