- Nauja
- Prekė sandėlyje
TELEVIZORIUS 85C6K TCL
TELEVIZORIUS 85C6K TCL
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TCL, TCL |
| Plotis | 189 cm, 190 mm. |
| Gylis | 5.79 cm |
| Gylis su stovu | 37.2 cm |
| Aukštis | 108.6 cm, 1260 mm. |
| Aukštis su stovu | 116.1 cm |
| Svoris | 33.3 kg, 49.5 kg. |
| Svoris be stovo | 32.6 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Ekrano įstrižainė | 85 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K QLED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 120 Hz |
| Garso galia | 40 W |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| VESA standartas | 600 x 400 |
| DLNA | Ne |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 2060 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |