- Prekė sandelyje
-
−3%
TELEVIZORIUS 55QNED87A3B
TELEVIZORIUS 55QNED87A3B
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | LG, LG |
| Plotis | 123.6 cm, 1356 mm. |
| Gylis | 4.49 cm |
| Gylis su stovu | 23.5 cm |
| Aukštis | 71.8 cm, 803 mm. |
| Aukštis su stovu | 78 cm |
| Svoris | 17.5 kg, 20.6875 kg. |
| Svoris be stovo | 17.2 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Ekrano įstrižainė | 55 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 120 Hz |
| Garso galia | 20 W |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2/C/S2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | webOS |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| DLNA | Ne |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Ilgis | 183 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |