- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS 43PUS7000/12 PHILIPS
TELEVIZORIUS 43PUS7000/12 PHILIPS
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Plotis | 95.8 cm, 133 mm. |
| Gylis | 8.7 cm |
| Gylis su stovu | 22.6 cm |
| Aukštis | 56.3 cm, 650 mm. |
| Aukštis su stovu | 58.2 cm |
| Svoris | 6.39 kg, 9.71 kg. |
| Svoris be stovo | 6.29 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Įtampa | 100 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | LED |
| Ekrano įstrižainė | 43 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 60 Hz |
| Garso galia | 20 W. Vidinė atmintis, GB- 8 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | "Pixel Precise Ultra HD". USB 2.0 jungčių skaičius- 2 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | Standartinis A tipo, HDMI 2.0. 3.5mm ausinių lizdas- Taip |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Taip |
| Optinė garso jungtis | Taip |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| Kitos jungtys | CI+. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| VESA standartas | 200 x 100 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | Taip |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Išmanusis valdymo pultelis | Ne |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 mėn |
| Komplekte | 2 x AAA baterijos, maitinimo laidas, stalinis stovas, nuotolinis valdymas, trumpa instrukcija, saugos instrukcijos ir teisinė informacija |
| Gamybos metai | 2025 |
| Ilgis | 1045 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |