TCL 75P69K televizorius 190,5 cm (75") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi“ juodas
TCL 75P69K televizorius 190,5 cm (75") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi“ juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Aplinkos apšvietimas | Ne |
| Įvadiniai metai | 2025 m. |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Stovo tipas | Kojos stovi |
| Produkto spalva | Juoda |
| Skydinio montavimo sąsaja | 300 x 300 mm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 105 kWh |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 165 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 200 W |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–35 °C |
| Vaizdas vaizde | Ne |
| Elektroninis programų gidas (EPG) | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Miego laikmatis | Taip |
| Viešbučio režimas | Ne |
| Bazinis viešbučio režimas | Ne |
| Veikia su „Apple Siri“ | Ne |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 59 |
| Veikia su „Samsung Bixby“ | Ne |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Programavimo laikotarpis | 8 dienos |
| Svoris (be stovo) | 17,5 kg |
| Plotis (be stovo) | 1667 mm |
| Stovo gylis | 35,1 cm |
| Stovo plotis | 128,8 cm |
| Gylis (be stovo) | 76 mm |
| Aukštis (be stovo) | 959 mm |
| Svoris (su stovu) | 17,8 kg |
| Plotis (su stovu) | 1667 mm |
| Gylis (su stovu) | 351 mm |
| Aukštis (su stovu) | 1025 mm |
| „Wi-Fi Direct“ | Taip |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| „Bluetooth“ profiliai | HID, A2DP |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| Teleteksto funkcija | Taip |
| DI našumas | Taip |
| Nuotraukų apdorojimo technologija | TCL AiPQ procesorius |
| Subtitrų funkcija | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Žaidimo funkcijos | Automatinis mažo delsos režimas (ALLM), „Game Bar 2.0“, „Game Master“, kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) |
| Palaikomi vaizdo formatai | HEIF, JPG, BMP |
| Palaikomi garso formatai | MP3, WMA |
| Palaikomi vaizdo formatai | H.265, AVI, WEBM, Degalų deginimas, TS, MKV VP9, MP4, WMV, H.264 |
| Vaizdo įrašų glaudinimo formatai | MPEG2, H.264, H.265 |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| DVD grotuvas | Ne |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10), Hibridinė logaritminė gama (HLG) |
| USB įrašymas | Ne |
| 4K „Ultra HD“ raiškos didinimas | Taip |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Pridedamas televizoriaus rėmas | Ne |
| Reguliuojamas spintelės stovas | Ne |
| Nuotolinio valdymo pulto tipas | RC833A |
| Stalinis stovas | Taip |
| Išmanusis nuotolinio valdymo pultas įtrauktas | Taip |
| Elektroninis vadovas | Taip |
| Vadovo kalbos | Anglų suomių Danų Švedų Norvegų Daugiafunkcis |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Pridedama garso juosta | Ne |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Matomas dydis įstrižai | 189 cm |
| Judesio interpoliacijos technologija | PPI (vaizdo našumo indeksas) 2500 |
| LED foninio apšvietimo tipas | Tiesioginis LED |
| Didžiausio šviesumo santykis | 65% |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Dinaminio kontrastingumo santykio rinkodaros pavadinimas | Mega kontrastas |
| Palaikomi ekrano atnaujinimo dažniai | 50 Hz, 60 Hz |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 191 cm |
| Progresyvus skenavimas | Taip |
| Ekrano technologija | LED |
| Ekrano įstrižainė | 190,5 cm (75") |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Reakcijos laikas | 15 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Garso dekoderiai | Dolby garsas, Dolby Atmos, Dolby TrueHD, DTS Virtual:X, Dolby AC4 |
| Automatinis garsumo lygintuvas | Taip |
| Įmontuotas žemųjų dažnių garsiakalbis | Ne |
| Ekvalaizeris | Taip |
| RMS vardinė galia | 30 W |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| Vartotojų elektronikos valdymas (CEC) | T-link |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | Taip |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| Komponentinio vaizdo (YPbPr/YCbCr) išvestis | 1 |
| RF prievadų kiekis | 2 |
| HDMI greitasis perjungimas | Taip |
| Bendrosios sąsajos „Plus“ (CI+) versija | 1.4 |
| HDCP versija | 2.2 |
| RF jungties tipas | F, IEC |
| HDCP | Taip |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI versija | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Baterijos svoris | 15 g |
| Sertifikuota „Digital Living Network Alliance“ (DLNA) | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -15–45 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–75 % |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 1115 mm |
| Padėklo bendras aukštis | 125,5 cm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 175 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 28 kg |
| Padėklo bendras ilgis | 109 cm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 1845 mm |
| Padėklo grynasis plotis | 190 cm |
| Padėklo grynasis ilgis | 109 cm |
| Padėklo grynasis svoris | 190,1 kg |
| Padėklo grynasis aukštis | 125,5 cm |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 1 vnt. |
| Produktai paletėje | 6 vnt. |
| Padėklo bruto svoris | 190,1 kg |
| Padėklo bendras plotis | 190 cm |
| Produktai paletės sluoksnyje | 6 vnt. |
| Maksimalus sudedamų dėžių skaičius | 2 vnt. |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Automatinė kanalų paieška | Taip |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Analoginio signalo formato sistema | PAL L, PAL DK, NTSC SECAM L, PAL BG, PAL I, SECAM B/G, SECAM D/K |
| Derintuvų skaičius | 1 imtuvas(-iai) |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Internetinė televizija | Taip |
| Išmanieji režimai | Sportas, Žaidimas |
| Laiko poslinkis | Ne |
| Hibridinio transliavimo plačiajuosčio ryšio televizijos (HbbTV) versija | 2.0.2 |
| Hibridinė transliuojama plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| Operacinės sistemos versija | 12.0 |
| Vaizdo įrašų programėlės | „Netflix“, HBO Max, „YouTube“, „Amazon Prime Video“, „Apple TV“, „Disney+“, „Paramount+“, „Google“ televizija, HBO „Rakuten“ televizija, Trūkčiojimas, Vimeo |
| Programėlių platinimo platforma | „Google Play“ |
| Integruotas „Chromecast“ | Taip |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | „Google“ televizija |
| TCL technologijos (AV/TV) | T-liejinys, HVA ekranas, „Google Cast“, 4K HDR ekranas, 120 Hz žaidimų greitintuvas, „HomeKit“ palaikymas, „Apple AirPlay“, Judesio aiškumas, Dinaminis spalvų paryškinimas |