- Prekė sandėlyje
TCL 32V4C
TCL 32V4C
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Brand | TCL |
| Weight | 5 kg. |
| Depth | 0.79 m. |
| Width | 0.11 m. |
| Height | 0.52 m. |
| TVX01 Diagonāle collās | 32'' |
| TVX04 Ekrāna izšķirtspēja | HD 720p (1366 x 768) |
| TVX03 Atjaunošanas frekvence | 60 Hz |
| Tūneris | DVB-C / T2 / S2 |
| Skaņas jauda | 4 W x 2 |
| Audio signāla digitālā izeja | Optiskā |
| TVX12 USB | 1 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA izmērs | 100 x 100 mm |
| Izmēri kopā ar statīvu (PxAxD) | 683 x 465 x 180 |
| Svars ar statīvu | 3,19 |
| Izmēri bez statīva (PxAxD) | 683 x 422 x 75 |
| Svars bez statīva | 3,15 |
| TVX15 Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| TVX07 Operētājsistēma | Android TV |
| Krāsa | Melna, Melna |
| Balss vadība | Ir iespēja lietot ar Smart pulti, Ir |
| Smart Remote Control | Ir komplektā |
| Bezvadu peles un tastatūras pieslēgšana | Nav |
| TVX09 Wi-Fi | Ir, iebūvēts |
| TVX05 Micro Dimming | Ir |
| Ambilight | Nav |
| Video ierakstīšanas iespēja | Nav |
| Picture-In-Picture | Nav |
| TVX11 Tālvadības pults | Smart pults |
| TVX13 HDMI | 2 |
| Enerģijas patēriņa klase | F |
| TVX10 Bluetooth | Ir |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| Gada energopatēriņš | Nav informācijas |
| Elektroenerģijas patēriņš aktīvā režīmā | Nav informācijas |
| TVX02 Ekrāna izmērs (cm) | 81 |
| Micro Dimming tehnoloģija | Ir |
| Apgaismojuma tehnoloģija | Nav |
| Smart TV tehnoloģija | Ir |
| Wi-Fi atbalsts | Ir |
| High dynamic range (HDR) | HDR10, HLG |
| Skaņas sistēma | Dolby Audio |
| Televizora tips | LED |
| Apgaismojums | LED |
| Smart TV platforma | Android |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |
| Energopatēriņš (1000 stundas) | 27 |
| Stiprinājums komplektā | Nav |
| Platums (bez statīva) | 683 mm |
| Augstums (bez statīva) | 422 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 75 mm |
| Platums (ar statīvu) | 683 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 180 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 465 mm |
| Digitālā optiskā audio izeja | Ir |
| Digitālā koaksiālā audio izeja | Nav |