„KrügerMatz KM0232-V3“ televizorius 81,3 cm (32") HD išmanusis televizorius „Wi-Fi“ juodas
„KrügerMatz KM0232-V3“ televizorius 81,3 cm (32") HD išmanusis televizorius „Wi-Fi“ juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Panel mounting interface | 200 x 200 mm |
| VESA mounting | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| AC input voltage | 180 - 240 V |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Control type | Remote |
| Width (with stand) | 717 mm |
| Depth (with stand) | 198 mm |
| Height (with stand) | 478 mm |
| Weight (with stand) | 4 kg |
| Depth (without stand) | 82 mm |
| Width (without stand) | 717 mm |
| Height (without stand) | 424 mm |
| Wi-Fi | Yes |
| Image formats supported | JPG, BMP, PNG, JPEG |
| Audio formats supported | AAC, MP3 |
| Video formats supported | MP4, MKV, DAT, MPG, TS, VOB |
| Video compression formats | H.265, HEVC |
| Processor cores | 2 |
| Remote control included | Yes |
| Desktop stand | Yes |
| Display resolution | 1366 x 768 pixels |
| Display diagonal | 81.3 cm (32") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Response time | 6.5 ms |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| HD type | HD |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Display brightness | 240 cd/m² |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Screen shape | Flat |
| Display technology | DLED |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 16 W |
| HDMI version | 1.4a |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| RF ports quantity | 2 |
| Digital audio coaxial out | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Number of tuners | 2 tuner(s) |
| Digital signal format system | DMB-T, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-S |
| Tuner type | Analog & digital |
| Warnings | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.2 |
| Internet TV | Yes |
| Video apps | Netflix, Amazon Prime Video, YouTube |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Smart TV | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2443089 |