- Prekė sandėlyje
„Tracer XtremeBeat Lite TWS“ nešiojama „Bluetooth“ kolonėlė, juoda, 10 W
„Tracer XtremeBeat Lite TWS“ nešiojama „Bluetooth“ kolonėlė, juoda, 10 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product design | Tube |
| International Protection (IP) code | IPX6 |
| Product type | Stereo portable speaker |
| Product colour | Black |
| On/off switch | Yes |
| Volume control | Buttons |
| Battery life (max) | 6 h |
| Built-in microphone | Yes |
| Recommended usage | Universal |
| Hands-free mode | Yes |
| RMS rated power | 10 W |
| Frequency range | 100 - 20000 Hz |
| USB connector type | USB Type-A |
| Bluetooth | Yes |
| USB connectivity | Yes |
| AUX in | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Bluetooth range | 10 m |
| USB charging port | Yes |
| Number of speakers | 1 |
| Number of drivers | 2 |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Warnings | The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Keep out of the reach of children., Do not expose to open flames or high temperatures. |