- Prekė sandėlyje
PARTYBOX KEG BT MT3165 V2.0 nešiojamasis Bluetooth garsiakalbis
PARTYBOX KEG BT MT3165 V2.0 nešiojamasis Bluetooth garsiakalbis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Built-in display | Yes |
| Display type | LED |
| On/off switch | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Volume control | Rotary |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB charging | Yes |
| Battery life (max) | 8 h |
| Power source type | USB |
| Depth | 170 mm |
| Width | 170 mm |
| Weight | 1.38 kg |
| Height | 395 mm |
| Audio formats supported | MP3 |
| FM band range | 87.6 - 108 MHz |
| FM radio | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Card reader integrated | Yes |
| Recommended usage | Universal |
| Remotely operated | Yes |
| Remote control included | Yes |
| RMS rated power | 40 W |
| Frequency range | 100 - 20000 Hz |
| USB charging port | Yes |
| AUX in | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 3.5 mm connector | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Bluetooth version | 5.0+EDR |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP |
| Connectivity technology | Wireless |
| Tuner enhancements | Auto tuning |
| Number of speakers | 2 |