- Prekė sandėlyje
Havit SK889BT - bluetooth RGB belaidė kolonėlė, juoda
Havit SK889BT - bluetooth RGB belaidė kolonėlė, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product type | Stereo portable speaker |
| On/off switch | Yes |
| Product colour | Black |
| Power indication light | Yes |
| RGB backlighting | Yes |
| Volume control | Buttons, Yes |
| Water resistance | No |
| Battery capacity | 1500 mAh |
| Battery life (max) | 6 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery recharge time | 4 h |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Output voltage | 5 V |
| Height | 138 mm |
| Width | 100 mm |
| Depth | 100 mm |
| Built-in microphone | No |
| Recommended usage | Universal |
| Package contents | USB Cable, Speaker x 1 |
| True Wireless Stereo (TWS) technology | Yes |
| RMS rated power | 7 W |
| Audio formats supported | MP3 |
| USB charging | Yes |
| Compatible memory cards | External TF Memory Card |
| Bluetooth | Yes |
| USB ports quantity | 1 |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Bluetooth range | 10 m |
| Number of speakers | 1 |
| Driver diameter | 57 mm |
| Material | ABS, PC |
| Warnings | Do not expose to open flames or high temperatures. |