- Prekė sandėlyje
-
−4%
Bose SoundLink Max - juoda
Bose SoundLink Max - juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| RGB backlighting | Not |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Product type | Portable loudspeaker |
| Protection features | Waterproof |
| Product colour | Black |
| Bluetooth range | 9 m |
| Battery technology | Lithium-ion |
| Battery type | Built-in battery |
| Continuous audio playback time | 20 h |
| Battery recharge time | 5 h |
| Depth | 105 mm |
| Width | 265 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 2.13 kg |
| FM radio | No |
| Recommended usage | Universal |
| Call pick up | Yes |
| Cables included | AC |
| Package contents | Speaker x 1, User manual |
| Bluetooth version | 5.3 |
| AUX in | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Bluetooth | Yes |
| USB charging port | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Warnings | Do not expose to open flames or high temperatures., The product contains batteries which may be harmful to the environment. Dispose of according to local regulations. |