- Nauja
- Prekė sandėlyje
„Bluetooth“ garsiakalbis „CityLIGHT“ + nuotolinio valdymo pultas + mikrofonas
„Bluetooth“ garsiakalbis „CityLIGHT“ + nuotolinio valdymo pultas + mikrofonas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 12*
d. d.
| Product colour | Black |
| Volume control | Button |
| Product design | Portable |
| On/off switch | Yes |
| Product type | Mono portable speaker |
| Battery capacity | 4500 mAh |
| Battery technology | Lithium |
| DC input voltage | 5 V |
| Battery type | Built-in battery |
| Power source type | Battery, DC |
| Width | 425 mm |
| Height | 195 mm |
| Weight | 2.9 kg |
| Depth | 213 mm |
| Certification | LVD, EMC, RED |
| FM radio | No |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Hands-free mode | Yes |
| Easy pairing | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Maximum memory card size | 32 GB |
| Recommended usage | Universal |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Cables included | USB |
| Manual | Yes |
| RMS rated power | 4 W |
| Frequency range | 100 - 20000 Hz |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 80 dB |
| 3.5 mm connector | Yes |
| AUX in | Yes |
| USB connector type | Micro-USB |
| Bluetooth version | 5.0 |
| USB connectivity | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Microphone included | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth range | 10 m |
| Input current | 2.0 A |
| Bluetooth frequency band | 2402 - 2480 GHz |
| Number of speakers | 2 |
| Sustainability certificates | RoHS |