Samsung Galaxy SM-A165F/DSB 17 cm (6,7 colio) hibridinis dviejų SIM kortelių 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh juodas
Samsung Galaxy SM-A165F/DSB 17 cm (6,7 colio) hibridinis dviejų SIM kortelių 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Processor cores | 8 |
| Processor frequency | 2 GHz |
| Processor boost frequency | 2.2 GHz |
| Product colour | Black |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Energy efficiency class | B |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Weight | 200 g |
| Height | 164.4 mm |
| Depth | 7.9 mm |
| Width | 77.9 mm |
| Bluetooth | Yes |
| 3G standards | UMTS, WCDMA |
| Wi-Fi standards | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 4G bands supported | 2600, 850, 2500 MHz, 900, 2100, 800, 1800, 700, 2300 |
| 5G standard | Not supported |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SIM card type | NanoSIM |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| SIM card capability | Hybrid Dual SIM |
| 3G bands supported | 900, 2100, 850 |
| Mobile network generation | 4G |
| Fingerprint reader | Yes |
| Video call | Yes |
| Speakerphone | Yes |
| Vibrating alert | Yes |
| Display resolution | 1080 x 2340 pixels |
| Display diagonal | 17 cm (6.7") |
| Display technology marketing name | Super AMOLED |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Panel type | AMOLED |
| Platform | Android |
| Video formats supported | WEBM, 3GP, AV1, M4V, MKV, 3G2, FLV, MP4 |
| Audio formats supported | RTTTL, M4A, MIDI, MXMF, AAC, FLAC, OGA, OGG, RTX, XMF, IMY, AWB, Mid, MP3, OTA, 3GA, WAV, AMR |
| Speakers | Mono |
| Maximum memory card size | 1.5 TB |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| RAM capacity | 4 GB |
| User memory | 108.3 GB |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB version | 2.0 |
| Headphone connectivity | USB Type-C |
| USB port | Yes |
| Slow motion rate | 120fps @HD |
| Digital zoom | 10x |
| Maximum frame rate | 120 fps |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric) | 13 MP |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Slow motion mode | Yes |
| Third rear camera aperture number | 2.4 |
| Front camera aperture number | 2 |
| Rear camera type | Triple camera |
| Rear camera aperture number | 1.8 |
| Video capture resolution (max) | 1920 x 1080 pixels |
| Third rear camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Second rear camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Rear camera flash | Yes |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Removable battery | No |
| Ambient light sensor | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Proximity sensor | Yes |
| Magnetic sensor | Yes |
| Warnings | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| Yes | |
| GPS (satellite) | Yes |
| Position location | Yes |
| GLONASS | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |