Panasonic KX-TU110 juodas
Panasonic KX-TU110 juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 5*
d. d.
| Prekės ženklas | Panasonic |
| Svoris | 0,45 kg. |
| Gylis | 0,13 m. |
| Plotis | 0,07 m. |
| Ūgis | 0,1 m. |
| Ekrano tipas | LCD (TFT) |
| Ekrano raiška | 128 x 160, iki HD raiškos |
| MOB02 Ekrano dydis | 2,4 colio (6,1 cm) |
| Operacinė sistema | Standartinis |
| MOB01 Operacinės sistemos versija | Standartinis |
| MOB04 Pirmosios galinės kameros raiška | 0,3 MP |
| SIM kortelių skaičius | 2 |
| „Bluetooth“ | Yra |
| Įkroviklio tipas | microUSB |
| GPS navigacija | Nėra |
| MOB06 telefono integruota atmintis | Iki 100 MB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | Iki 32 GB |
| Svoris | 100 |
| MOB07 garantija asmenims | 2 metai |
| Telefono tipas | Su mygtukais |
| MOB05 atsitiktinės prieigos atmintis (RAM) | Iki 64 MB |
| Kamera (Mpix) | iki 3 megapikselių |
| Ekrano įstrižainė | iki 3,0 |
| Spalva | Juoda |
| Padidinto stiprumo stiklas | Nėra |
| Vandeniui / dulkėms atsparus korpusas | Nėra |
| NFC | Nėra |
| MOB07 Baterijos talpa | 1000 |
| Priekinė kamera | Nėra |
| Procesorius | Standartinis |
| Vaizdo stabilizatorius | Nėra |
| Blykstė | Nėra |
| Automatinis fokusavimas | Nėra |
| Dydis | 114 x 51 x 13,5 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Telefonai senjorams | Taip |
| Vandeniui ir dulkėms atsparus korpusas | Nėra |
| Didelio stiprumo stiklas | Nėra |
| Integruoti jutikliai | Nėra |
| Vaizdo plokštė | Nėra |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Nėra |
| Baterijos tipas | Nuimamas |
| Greito įkrovimo funkcija | Nėra |
| Baterijos talpa | Iki 1000 |
| Telefono integruota atmintis | Iki 4 GB |
| Garantija juridiniams asmenims | 1 metai |
| Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM) | Iki 1 GB |