-
−2%
OnePlus Nord 5 5G 8/256GB Marmuro smėlio spalvos
OnePlus Nord 5 5G 8/256GB Marmuro smėlio spalvos
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Procesoriaus modelis | 8s 3 karta |
| Procesorių šeima | „Qualcomm Snapdragon“ |
| Produkto spalva | Balta |
| Spalvos pavadinimas | Marmuro smėlis |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Gylis | 8,1 mm |
| Ūgis | 163,4 mm |
| Plotis | 77 mm |
| Svoris | 211 g |
| MIMO | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11n, 802.11a, „Wi-Fi 6“ (802.11ax), 802.11b, 802.11g |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| 5G standartas | NR |
| „Bluetooth“ profiliai | SBC/AAC/aptX HD/aptX/LDAC/LHDC 5.0 |
| Artimojo lauko ryšys (NFC) | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 5G |
| SIM kortelės talpa | Dviguba SIM kortelė |
| SIM kortelės tipas | NanoSIM |
| 4G standartas | LTE-TDD ir LTE-FDD |
| Vaizdo plokštė | Adreno 735 |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Taip |
| Greito įkrovimo technologija | SuperVOOC |
| Pridedami laidai | USB A tipo į USB C tipo |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| SIM kortelės išstūmimo kaištis | Taip |
| Ekrano įstrižainė | 17,4 cm (6,83 colio) |
| Natūralus kraštinių santykis | 19.8:9 |
| Ekrano raiška | 2800 x 1272 pikselių |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Maksimalus ekrano ryškumas (HDR) | 1800 cd/m² |
| Ekrano ir korpuso santykis | 93,6% |
| Ekrano ryškumas | 800 cd/m² |
| Skydelio tipas | AMOLED |
| Spalvų gylis | 10 bitų |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10), Didelis dinaminis diapazonas 10+ (HDR10 Plus) |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass 7i |
| DCI-P3 aprėptis | 100% |
| Prisilietimo reakcijos dažnis | 3000 Hz |
| Pikselių tankis | 450 pikselių colyje |
| Ekrano stiklo tipas | Corning Glass |
| Įdiegta operacinė sistema | „Android 15“ |
| Vartotojo sąsaja (UI) | OxygenOS 15 |
| Platforma | Androidas |
| Palaikomi vaizdo formatai | FLV AVI, MOV, VP9, MKV AVC, MP4, HEVC AV1, 3GP, VP8 |
| Palaikomi garso formatai | WAV AMR, MP3, AAC, FLAC WMA, MIDI, OGG, APE |
| Garsiakalbiai | stereofoninis |
| RAM talpa | 8 GB |
| Vidinė atminties talpa | 256 GB |
| RAM tipas | LPDDR5X |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| USB versija | 2.0 |
| Ausinių jungtis | USB C tipo |
| Galinio kameros objektyvo elementai | 6 elementų objektyvas |
| Priekinės kameros objektyvo elementai | 5 elementų objektyvas |
| Antrosios galinės kameros židinio nuotolis | 1,5 cm |
| Antrosios galinės kameros objektyvo elementai | 5 elementų objektyvas |
| Galinės kameros židinio nuotolis | 2,4 cm |
| Maksimalus kadrų dažnis | 240 kadrų per sekundę |
| Skaitmeninis priartinimas | 20 kartų |
| Vaizdo stabilizatorius | Taip |
| Vaizdo stabilizatoriaus tipas | OPTINIS VAIZDO STABILIZAVIMAS (OIS), ELEKTRONINIS VAIZDO STABILIZAVIMAS (EIS) |
| Galinio kameros matymo lauko (FOV) kampas | 84° |
| Vaizdo įrašymo raiška (maks.) | 3840 x 2160 pikselių |
| Antrojo galinio kameros jutiklio dydis | 1/4 colio |
| Galinio kameros tipas | Dviguba kamera |
| Blykstės tipas | LED |
| Antrosios galinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 116° |
| Priekinės kameros diafragmos numeris | 2 |
| Priekinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 90° |
| Galinio fotoaparato diafragmos numeris | 1.8 |
| Sulėtinto judesio režimas | Taip |
| Naktinis režimas | Taip |
| Galinio kameros jutiklio dydis | 1/1,56 colio |
| Galinės kameros raiška (skaitmeninė) | 50 MP |
| Galinio fotoaparato blykstė | Taip |
| Priekinės kameros raiška (skaitmeninė) | 50 MP |
| Panorama | Taip |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Antros galinės kameros raiška (skaitmeninė) | 8 MP |
| Portreto režimas | Taip |
| Priekinės kameros jutiklio dydis | 1/2,75 colio |
| Baterijos talpa | 5200 mAh |
| Išimama baterija | Ne |
| Artumo jutiklis | Taip |
| Giroskopas | Taip |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
| Akselerometras | Taip |
| Infraraudonųjų spindulių jutiklis | Taip |
| BDS | Taip |
| GLONASS | Taip |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| Elektroninis kompasas | Taip |
| Galilėjus | Taip |
| Kvazi-Zenith palydovinė sistema (QZSS) | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | B. |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP65 |
| Remontuojamumo klasė | B. |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |