Nokia 3210 auksinis
Nokia 3210 auksinis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Brand | Nokia |
| Weight | 0.204 kg. |
| Depth | 0.138 m. |
| Width | 0.074 m. |
| Height | 0.06 m. |
| Ekrāna tips | TFT |
| Ekrāna izšķirtspēja | 240 x 320, QVGA |
| MOB02 Ekrāna izmērs | 2.4'' |
| Operētājsistēma | Standarta |
| MOB01 Operētājsistēmas versija | Standarta |
| MOB03 Procesora frekvence | 1.0 GHz Cortex-A7 |
| MOB04 Pirmās aizmugurējās kameras izšķirtspēja | 2 MP |
| SIM karšu skaits | 2 |
| Bluetooth | Ir |
| Lādētāja tips | USB Type-C |
| GPS navigācija | Nav |
| MOB06 Telefona iebūvēta atmiņa | 128 MB |
| Maksimālais atmiņas kartes apjoms | Līdz 32 GB |
| Svars | 87 |
| MOB07 Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| Telefona tips | Ar pogām |
| MOB05 Operatīvā atmiņa (RAM) | 64 MB |
| Fotokamera (Mpix) | līdz 3 Mpix |
| Ekrāna diagonāle | līdz 3.0 |
| Krāsa | Zelta |
| SIM kartes tips | Nano SIM |
| Stikls ar paaugstinātu izturību | Nav |
| Ūdens/putekļu drošs korpuss | Nav |
| NFC | Nav |
| MOB07 Akumulatora kapacitāte | 1450 |
| Procesors | Unisoc T107 (22 nm) |
| Zibspuldze | Ir |
| Izmērs | 122 x 52 x 13,1 |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |
| Telefoni senioriem | Nē |
| Korpuss izturīgs pret ūdens un putekļiem | Nav |
| Paaugstinātas izturības stikls | Nav |
| Videokarte | Nav |
| Pirkstu nospiedumu skeneris | Nav |
| Akumulatora tips | Noņemams |
| Viedtālruņa modelis | Nokia 3210 |
| Akumulatora kapacitāte | 1001 - 2000 |
| Ekrāna attiecība pret korpusu (screen to body ratio) | ~28.1% |
| Ekrāna malu attiecība (ratio) | 4:3 |
| Pikseļu blīvums | 167 ppi |
| Pamatkameru skaits | 1 |
| Mobilā tīkla savienojuma veids | 4G |
| Wi-Fi standarts | Nav |
| Bezkontakta maksājumi | Nav |
| Bezvadu lādēšana | Nav |
| Telefona iebūvēta atmiņa | Līdz 4 GB |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |
| ОбщаяМодель | Nokia 3210 |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Operatīvā atmiņa (RAM) | Līdz 1 GB |