Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
POCO X8 Pro Maksimalus greitis – Flagmanas „Dimensity 8500-Ultra“ – 6500 mAh (tipinė) baterija su 100 W „HyperCharge“ – 1,5K 120 Hz itin ryškus AMOLED ekranas – 50 MP „Sony IMX882“ su OIS – Flagmano kokybė ir aukščiausios kokybės pojūtis – IP68 atsparumas dulkėms ir vandeniui Naujos kartos našumas
Flagmanas „Dimensity 8500“ – itin pažangus TSMC 4 nm procesas TSMC 4 nm gamybos procesas, „All-Big-Core“ konstrukcija ir maksimalus iki 3,4 GHz taktinis dažnis, „AnTuTu V11“ pasiektas 2 283 558 balų, užtikrina geresnį našumą ir naudotojo patirtį, tuo pačiu optimizuojant energijos suvartojimą. POCO 3D dvisluoksnė „IceLoop“ aušinimo sistema, 5300 mm² ypač didelis plotas Išskirtinį šiluminį efektyvumą net ir esant didelėms apkrovoms užtikrins „POCO 3D“ dvisluoksnė „IceLoop“ aušinimo sistema su itin dideliu 5300 mm² plotu, kuri efektyviai veikia pagrindinius šilumos šaltinius ir užtikrina itin efektyvų šilumos išsklaidymą, drastiškai sumažinant SoC temperatūrą iki 3 °C. Galite mėgautis didžiausiu našumu intensyvių žaidimų metu arba atlikdami daug užduočių vienu metu. „WildBoost“ optimizavimas – revoliucinis našumas Integruotas dinaminis dažnio mastelio keitimas tarp procesoriaus, grafikos plokštės ir DDR. Tai užtikrina didesnį, stabilesnį kadrų dažnį ir mažesnes energijos sąnaudas net ir žaidžiant didelius žaidimus. Numato skaičiavimo poreikius kiekviename kadrų generavimo cikle, todėl galima aktyviai įsikišti, kad būtų išvengta kadrų praradimo. Itin ilgas baterijos veikimo laikas
6500 mAh silicio-anglies baterija14 Ilgiau nei visą dieną veikianti baterija Dėl 10 % itin didelio silicio ir anglies kiekio „POCO X8 Pro“ akumuliatoriaus talpa yra žymiai padidinta, todėl jis veikia ilgiau. Ilgai veikianti baterija Maitinamas P3 įkrovimo lusto ir G1 akumuliatoriaus valdymo lusto su keliomis apsaugos funkcijomis, „POCO X8 Pro“ išlaiko ≥80 % akumuliatoriaus talpos po 1600 įkrovimo ciklų. Platesnis 100 W „HyperCharge“ įkroviklio suderinamumas „POCO X8 Pro“ palaiko 100 W PPS universalų įkrovimo protokolą, todėl yra plačiai suderinamas su įvairiais greitaisiais įkrovikliais, kad būtų galima greitai papildyti bateriją bet kuriuo metu. 27 W atvirkštinio įkrovimo kišeninė išorinė baterija Dėl 27 W atvirkštinio įkrovimo jūsų telefonas tampa nešiojama išorine baterija, paruošta įkrauti jūsų įrenginius bet kada ir bet kur. Išmanusis įkrovimas Mėgaukitės sklandžia ir stabilia patirtimi Išmanusis įkrovimas skirtas valdyti telefono temperatūrą įkrovimo metu, užtikrinant sklandų ir stabilų įkrovimą, išmaniai reguliuojant įkrovimo greitį (atsižvelgiant į akumuliatoriaus lygį, temperatūrą ir programėlių naudojimą) bei energijos paskirstymą tarp sistemos ir akumuliatoriaus. Profesionalus ekranas
Itin ploni 6,59 colio rėmeliai, įtraukiantis vaizdas „POCO X8 Pro“ pasižymi dideliu, ryškiu ekranu su itin plonais rėmeliais – 1,7 mm apačioje ir 1,5 mm kitose pusėse – kad žiūrėjimo patirtis būtų įtraukianti. Naujos kartos M10 ekranas. Nuostabus apšvietimas. „POCO X8 Pro“ ekrane naudojamas naujos kartos M10 ekrano panelis, pagamintas iš visiškai naujos raudonos šviesos medžiagos, kurios šviesos efektyvumas yra 20 % didesnis, siekiant dar labiau sumažinti energijos suvartojimą. 3500 nitų didžiausias ryškumas. Itin ryškus ekranas. Dėl naujos kartos M10 ekrano panelės „POCO X8 Pro“ gali pasiekti 3500 nitų maksimalų ryškumą, apimantį 25 % ekrano ploto, užtikrindamas aiškų matomumą net ir tiesioginiuose saulės spinduliuose. 3840 Hz PWM pritemdymas. Visapusiškas akių apsaugos ekranas. Be mirgėjimo ir natūralesnio ekrano pritemdymo. Dėl 3840 Hz aukšto dažnio PWM pritemdymo ir cirkadinio akių komforto režimo ekranas yra išmanesnis, švelnesnis akims ir padeda sumažinti akių įtampą ilgalaikio naudojimo metu. 50 MP didelės raiškos didelės diafragmos itin jautri kamera
„UltraSnap“ – itin aiški vaizdo kokybė, įamžinanti kiekvieną ryškią akimirką. „UltraSnap“ dabar palaiko portreto režimą, leidžiantį nepertraukiamai fotografuoti iki 120 judančių vaikų, augintinių ar draugų nuotraukų – net ir didelio dinaminio diapazono scenose. Itin plataus kampo kamera Leiskite vaizdui atsikratyti įtampos Itin plataus kampo kamera gali pasiūlyti platesnę perspektyvą, todėl vaizdas tampa dramatiškesnis ir unikalesnės įtampos. 20 MP priekinė kamera. Grupinės asmenukės – lengvai. Darant grupines asmenukes, „POCO X8 Pro“ išmaniai persijungia į 0,8× plataus kampo objektyvą, kad užfiksuotų daugiau šypsenų. Dirbtinio intelekto kūrybiškumo asistentas „Xiaomi HyperAI“ visada pasiruošusi suteikti jums kūrybinių galimybių, kurios įkvėps jus. Naujo lygio patirtis
„Xiaomi“ neprisijungus pasiekiamas ryšys. Palaikykite ryšį net ir be signalo. Vietovėse, kur silpnas arba visai nėra signalo, pavyzdžiui, kaimo vietovėse, automobilių stovėjimo aikštelėse ar perpildytose vietose, „Xiaomi Offline Communication“ leidžia skambinti net ir be tinklo ryšio. Jis sukurtas toms akimirkoms, kai ryšys vis tiek svarbus. Atnaujintas dizainas
Rafinuotas minimalizmas, aukščiausios kokybės pojūtis Sukurtas pagal flagmanų standartus, „POCO X8 Pro“ pasižymi metaliniu viduriniu rėmeliu, užtikrinančiu geresnę kokybę, ir stikliniu galiniu dangteliu, kuris suteikia jam aukščiausios klasės pojūtį. Kiekviena detalė suderina rafinuotumą ir atsparumą. Stulbinanti lenktynių estetika Dinaminis RGB apšvietimas siūlo suasmenintus vaizdinius efektus, atitinkančius kiekvieną nuotaiką. Foninio apšvietimo efektas yra 8 spalvų, skirtas įeinantiems skambučiams ir programėlių pranešimams, o pulsuojančios šviesos efektas sinchronizuojamas su įvairiais scenarijais, įskaitant žaidimus, muziką ir kt. Ryškių spalvų parinktys ir reguliuojamas ryškumas suteikia įtraukiančią ir intuityvią patirtį, užtikrinančią maksimalų naudingumą ir gerą nuotaiką. Flagmaninė kokybė - Dėmesys detalėms - Flagmaninis metalinis rėmas - Elegantiški dideli užapvalinti kampai - Lenktynių juostelių dizainas - Stiklinis galinis dangtelis IP68 įvertinimas Atsparumas dulkėms ir vandeniui 1,5 m Vandens atsparumo gylis 30 minučių Atsparumo vandeniui trukmė
| Santrauka | POCO X8 Pro. Ekrano įstrižainė: 16,7 cm (6,59"), Ekrano raiška: 2756 x 1268 pikseliai. Procesoriaus šeima: MediaTek, Procesoriaus modelis: Dimensity 8500 Ultra. RAM talpa: 12 GB, RAM tipas: LPDDR5X, Vidinės saugyklos talpa: 512 GB. Galinės kameros raiška (skaitmeninė): 50 MP, Galinės kameros tipas: Dviguba kamera. SIM kortelės talpa: Dviguba SIM kortelė. Baterijos talpa: 6500 mAh. Produkto spalva: Balta. Svoris: 201,47 g |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.mi.com/global/product/poco-x8-pro/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,045 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,187 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,094 |
| Formos faktorius | Baras |
| Produkto spalva | Balta |
| Vidinė atminties talpa | 512 GB |
| RAM talpa | 12 GB |
| RAM tipas | LPDDR5X |
| Spalvų gylis | 12 bitų |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 8000000:1 |
| Ekrano ryškumas | 800 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 6,59 colio |
| Ekrano stiklo tipas | Gorilos stiklas |
| Rodomas spalvų skaičius | 68 milijardai spalvų |
| Ekrano raiška | 2756 x 1268 pikselių |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass 7i |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „Dolby Vision“ / didelis dinaminis diapazonas 10+ (HDR10 Plus) |
| Maksimalus ekrano ryškumas (HDR) | 3500 cd/m² |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Skydelio tipas | AMOLED |
| Pikselių tankis | 460 pikselių colyje |
| Jutiklinio ekrano tipas | Talpinis |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 3,4 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorių šeima | MediaTek |
| Procesoriaus modelis | Dimensity 8500 Ultra |
| Dvigubas vaizdo įrašymas | Taip |
| Priekinės kameros diafragmos numeris | 2.2 |
| Priekinės kameros raiška (skaitmeninė) | 20 MP |
| Priekinės kameros jutiklio dydis | 1/4 colio |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Vaizdo stabilizatorius | Taip |
| Vaizdo stabilizatoriaus tipas | Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) |
| Maksimalus kadrų dažnis | 60 kadrų per sekundę |
| Naktinis režimas | Taip |
| Panorama | Taip |
| Portreto režimas | Taip |
| Galinio fotoaparato diafragmos numeris | 1.5 |
| Galinio fotoaparato blykstė | Taip |
| Galinio kameros objektyvo elementai | 6 elementų objektyvas |
| Galinės kameros pikselių dydis (keturių pikselių technologija) | 1,6 µm |
| Galinės kameros raiška (skaitmeninė) | 50 MP |
| Galinio kameros jutiklio dydis | 1/1,95 colio |
| Galinio kameros tipas | Dviguba kamera |
| Raiška fiksavimo greičiu | 1280x720@30 kadrų per sekundę / 1920x1080@30 kadrų per sekundę / 1920x1080@60 kadrų per sekundę / 3840x2160@24 kadrų per sekundę / 3840x2160@30 kadrų per sekundę / 3840x2160@60 kadrų per sekundę |
| Antrosios galinės kameros diafragmos numeris | 2.2 |
| Antros galinės kameros raiška (skaitmeninė) | 8 MP |
| Sulėtinto judesio režimas | Taip |
| Lėtas judesio greitis | 720p (1280x720) esant 120 kadrų per sekundę / 240 kadrų per sekundę / 960 kadrų per sekundę greičiui; 1080p (1920x1080) esant 120 kadrų per sekundę / 240 kadrų per sekundę / 960 kadrų per sekundę greičiui |
| Laiko intervalo režimas | Taip |
| Vaizdo įrašymo raiška (maks.) | 3840 x 2160 pikselių |
| Vaizdo įrašymo režimai | 1080p / 2160p / 720p |
| 3G standartai | WCDMA |
| 4G standartas | LTE-TDD ir LTE-FDD |
| 5G standartas | Sub6 SA/NSA |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 6.0 |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 5G |
| Artimojo lauko ryšys (NFC) | Taip |
| SIM kortelės talpa | Dviguba SIM kortelė |
| SIM kortelės tipas | NanoSIM |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi Direct“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prenumeratos tipas | Be prenumeratos |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| El. paštas | Taip |
| Trumpųjų žinučių paslauga (SMS) | Taip |
| Pagalbinė GPS (A-GPS) | Taip |
| BeiDou | Taip |
| Elektroninis kompasas | Taip |
| Galilėjus | Taip |
| GLONASS | Taip |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| NavIC | Taip |
| Pozicijos vieta | Taip |
| Veido atpažinimas | Taip |
| Greitas įkrovimas | Taip |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Taip |
| Vaizdo plokštė | Mali-G720 |
| Garsiakalbis | Taip |
| Vibruojantis įspėjimas | Taip |
| Vaizdo skambutis | Taip |
| Palaikomi garso formatai | AAC / AMR / AWB / FLAC / MP3 / OGG / WAV formatai |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| Garsiakalbiai | stereofoninis |
| Palaikomi vaizdo formatai | 3GP / ASF / AVI / MKV / MP4 / WEBM / WMV |
| Platforma | Androidas |
| Vartotojo sąsaja (UI) | HyperOS 3 |
| Baterijos talpa | 6500 mAh |
| Baterijos veikimo laikas ciklais | 1000 |
| Akselerometras | Taip |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
| Baterijos veikimo laikas per ciklą | 3985 min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A, A |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Mirgėjimo jutiklis | Taip |
| Giroskopas | Taip |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP68 |
| Artumo jutiklis | Taip |
| Remontuojamumo klasė | C |
| Pakartotinio laisvo kritimo patikimumo klasė | A |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Reikalinga įkrovimo galia per USB C tipo jungtį (maks.) | 100 W |
| Reikalinga USB Type-C įkrovimo galia (min.) | 10 W |
| Gylis | 8,38 mm |
| Ūgis | 157,53 mm |
| Svoris | 201,47 g |
| Plotis | 75,19 mm |
| Atitikties sertifikatai | TÜV ženklas |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Pridedami laidai | USB C tipo |
| Apsauginis dėklas | Taip |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| SIM kortelės išstūmimo kaištis | Taip |
| Garantinė kortelė | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2542846/fiches?language=EN |
| EPREL registracijos numeris | 2542846 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelio pavadinimas | POCO X8 Pro |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001232 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 0,20147 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,472 kg |