Dokumentų smulkintuvas MEDIA-TECH Smulkintuvas V3.0 MT215
Dokumentų smulkintuvas MEDIA-TECH Smulkintuvas V3.0 MT215













Dokumentų smulkintuvas MEDIA-TECH Smulkintuvas V3.0 MT215
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Basket volume | 9.5 L |
| Paper shredding | Yes |
| Credit cards shredding | Yes |
| Shredding CDs | No |
| Automatic start (ATS) | Yes |
| Product colour | Black |
| Noise level | 74 dB |
| Cutting speed | 2.5 m/s |
| Print media weight | 80 g/m2 (max) |
| Maximum cutter width | 6.8 mm |
| Depth | 160 mm |
| Width | 280 mm |
| Height | 300 mm |
| Weight | 1.56 kg |
| Slot width | 22 cm |
| Security level | DIN |
| Security level (paper) | P-1 |