- Prekė sandėlyje
Vaflinė ADLER AD 3087
Vaflinė ADLER AD 3087










Vaflinė ADLER AD 3087
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Temperature sensor | Yes |
| Cord storage | Yes |
| Product colour | Black |
| Adjustable temperature | Yes |
| Waffle form | Rectangle |
| Non-stick coating | Yes |
| Rubber feet | Yes |
| Countdown timer | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Number of waffles | 2 waffle(s) |
| Built-in display (charging case) | Yes |
| Power requirements | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Cable length | 0.7 m |
| Maximum power | 2200 W |
| Rated power | 1500 W |
| Width | 260 mm |
| Height | 145 mm |
| Depth | 260 mm |
| Hose length | 0,70 m |
| Waffle size | 2 x (9 x 17 cm) |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not touch hot surfaces. |