- Prekė sandėlyje
Vaflių keptuvė ADLER AD 3085
Vaflių keptuvė ADLER AD 3085














Vaflių keptuvė ADLER AD 3085
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product type | Waffle maker |
| Product colour | Black, White |
| Non-stick coating | Yes |
| Rubber feet | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Number of waffles | 2 waffle(s) |
| Standby light | Yes |
| Power light | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Waffle form | Rectangle |
| Power requirements | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Rated power | 1200 W |
| Plug connector type | TYPE E/F |
| Maximum power | 1800 W |
| Width | 240 mm |
| Height | 95 mm |
| Hose length | 0.8 m |
| Depth | 230 mm |
| Waffle size | 2 x (9 x 13 cm) |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not touch hot surfaces. |