- Prekė sandėlyje
Philips Daily Collection HD2583/90 skrudintuvas turi 600 W galingumą ir gali skrudinti iki 8 riekelių su 8 rudos spalvos lygiais. Jame yra nuimamas trupinių padėklas, atšildymo funkcija ir sumuštinių laikiklis patogumui.
Philips Daily Collection HD2583/90 skrudintuvas turi 600 W galingumą ir gali skrudinti iki 8 riekelių su 8 rudos spalvos lygiais. Jame yra nuimamas trupinių padėklas, atšildymo funkcija ir sumuštinių laikiklis patogumui.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Philips Daily Collection HD2583/90 skrudintuvas sunaudoja 600 W galios ir gali skrudinti iki 8 riekelių su 8 rudos spalvos lygių. Jame yra nuimamas trupinių padėklas, atšildymo funkcija ir sumuštinių laikiklis patogumui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Skrudintuvas |
| Prekės ženklas | Philips |
| Modelis | Daily Collection HD2583/90 |
Specifikacijos | |
| Galios sunaudojimas | 600 W |
| Riekelių skaičius | 8 riekelės |
| Angų skaičius | 2 |
| Rudos spalvos lygiai | 8 |
| Matmenys | 275 mm (W) × 188 mm (H) × 156 mm (D) |
| Svoris | 1.04 kg |
| Korpusas | Metalinis |
| Spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 0.85 m |
Techniniai duomenys | |
| Atšildymo funkcija | Taip |
| Stop/Atšaukti mygtukas | Taip |
| Nuimamas trupinių padėklas | Taip |
| Keičiamas rudos spalvos kontrolė | Taip |
| Neslystantys kojelės | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai, Rotacinis |
| Sumuštinių laikiklis | Taip |
Saugos įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |