Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Summary | Philips Viva Collection HD2651/80. Number of slices: 2 slice(s), Product colour: Titanium, Housing material: Metal. Power: 1050 W, AC input voltage: 230 V, AC input frequency: 50-60 Hz. Cord length: 0.85 m, Width: 300 mm, Depth: 172 mm. Country of origin: China, Warranty period: 2 year(s). Package width: 334 mm, Package depth: 200 mm, Package height: 221 mm |
| Vendor Homepage | media.flixcar.com/f360cdn/Philips-23824728-hd2582_00_pss_.pdf |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.2 |
| Unit Box Width | 0.335 |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Power | 1050 W |
| Auto power off | Yes |
| Control type | Buttons,Rotary |
| Cord storage | Yes |
| Crumb tray | Yes |
| Defrost function | Yes |
| Housing material | Metal |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of browning levels | 8 |
| Number of slices | 2 slice(s) |
| Number of slots | 2 |
| Product colour | Titanium |
| Reheat function | Yes |
| Removable crumb tray | Yes |
| Stop/cancel button | Yes |
| Variable crust browning control | Yes |
| Warming rack | Yes |
| Cord length | 0.85 m |
| Depth | 172 mm |
| Height | 201 mm |
| Slot size (LxWxH) | 38 x 33 x 122 mm |
| Weight | 1550 g |
| Width | 300 mm |
| Country of origin | China |
| Dangerous goods | No |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 221 mm |
| Package weight | 2140 g |
| Package width | 334 mm |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Model | HD2651/80 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01474 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.13 kg |