Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
10 % platesnės angos kartu su savaime centruojančiomis lentynėlėmis, nesvarbu, ar griežinėliai ploni, ar stori, rankomis pjaustyti, visada laiko ir fiksuoja kiekvieną griežinėlį idealiai centre, kad tolygiai apskrustų.
Lengva patirti
- 10 % platesnė anga storoms arba plonoms duonos riekėms
- Įmontuotas bandelių stovas bandelėms, pyragaičiams ar bandelėms pašildyti
- Nuimamas trupinių padėklas lengvam valymui
- Skrebučių lentynėlė, skirta lengvai skrudinti skrebučius
Su maksimaliu saugumu
- Atšaukimo mygtukas, skirtas bet kuriuo metu sustabdyti skrudinimą
- Vėsi lietimui siena
- Papildoma automatinio išsijungimo apsauga
- Aukštas pakėlimas, kad būtų galima saugiai išimti mažesnius gabalėlius
Lengva valdyti
- Reguliuojamas 7 apskrudimo lygiai
- Pašildykite, atitirpinkite vienu ypu.
| Santrauka | „Philips Viva Collection HD2635/90“. Riekelių skaičius: 2 griežinėliai, Produkto spalva: Juoda, Titanas, Korpuso medžiaga: Metalas, Plastikas. AC įvesties įtampa: 220 V, AC įvesties dažnis: 50–60 Hz. Laido ilgis: 0,85 m, Plotis: 172 mm, Gylis: 300 mm. Kilmės šalis: Kinija. Pakuotės plotis: 200 mm, Pakuotės gylis: 334 mm, Pakuotės aukštis: 220 mm |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.p4c.philips.com/cgi-bin/cpindex.pl?scy=CNslg=ENctn=HD2635/21 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,225 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,335 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,245 |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220 V |
| Automatinis apsauginis išsijungimas (jei duona užstringa) | Taip |
| Į komplektą įeina bandelių šildytuvas | Taip |
| Vėsus sieninis korpusas | Taip |
| Laido laikymas | Taip |
| Trupinių padėklas | Taip |
| Atitirpinimo funkcija | Taip |
| Aukšto pakėlimo mechanizmas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Metalas/Plastikas |
| Ilgas lizdas | Ne |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Apskrudimo lygių skaičius | 7 |
| Skiltelių skaičius | 2 griežinėliai(-ių) |
| Lizdų skaičius | 2 |
| Produkto spalva | Juoda/Titano |
| Pašildymo funkcija | Taip |
| Nuimamas trupinių padėklas | Taip |
| Sumuštinių lentynėlė | Ne |
| Stabdymo / atšaukimo mygtukas | Taip |
| Kintama plutelės apskrudimo kontrolė | Taip |
| Šildymo stovas | Taip |
| Laido ilgis | 0,85 m |
| Gylis | 300 mm |
| Ūgis | 201 mm |
| Lizdo dydis (I x P x A) | 138 x 33 x 125 mm |
| Svoris | 1570 g |
| Plotis | 172 mm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Pridedamas dulkių dangtelis | Taip |
| Rankinis | Taip |
| Pakuotės gylis | 334 mm |
| Pakuotės aukštis | 220 mm |
| Pakuotės svoris | 2040 g |
| Pakuotės plotis | 200 mm |
| Modelis | HD2635/90 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01847 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,32 kg |