- Prekė sandėlyje
Skrudintuvas juodas + Decker BXTO1001E (1000 W)
Skrudintuvas juodas + Decker BXTO1001E (1000 W)









Skrudintuvas juodas + Decker BXTO1001E (1000 W)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Stop/cancel button | Yes |
| Electronic browning control | Yes |
| Number of slices | 2 slice(s) |
| Self-centering bread mechanism | Yes |
| Number of browning levels | 7 |
| Tap hole size | 3,8 x 26 cm |
| Long slot | Yes |
| Removable crumb tray | Yes |
| Number of slots | 1 |
| Product type | Toaster |
| Non-slip feet | Yes |
| Cord winder for easy cord storage | Yes |
| Product colour | White |
| Oven control type | Knob |
| Input voltage | 240 V |
| Power | 1000 W |
| Quantity | 1 |
| DFU / User manual | Yes |