- Prekė sandėlyje
-
−3%
Philips HD2640/10 skrudintuvas, 2 gabalėliai 830 W baltas
Philips HD2640/10 skrudintuvas, 2 gabalėliai 830 W baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Variable crust browning control | Yes |
| Defrost function | Yes |
| Self-centering bread mechanism | Yes |
| Sandwich rack | Yes |
| Number of slots | 2 |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of slices | 2 slice(s) |
| Reheat function | Yes |
| Stop/cancel button | Yes |
| Crumb tray | Yes |
| Product colour | White |
| High-lift mechanism | Yes |
| Number of browning levels | 8 |
| Removable crumb tray | Yes |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Power | 830 W |
| Cord length | 0.85 m |
| Depth | 162 mm |
| Width | 285 mm |
| Weight | 1.23 kg |
| Height | 199 mm |