- Prekė sandėlyje
Philips Daily Collection HD2583/90 Toaster 600 W Black
Philips Daily Collection HD2583/90 Toaster 600 W Black





Philips Daily Collection HD2583/90 Toaster 600 W Black
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dangerous goods | No |
| Number of slots | 2 |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Removable crumb tray | Yes |
| Stop/cancel button | Yes |
| Number of browning levels | 8 |
| Variable crust browning control | Yes |
| Sandwich rack | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Defrost function | Yes |
| Housing material | Metal |
| Number of slices | 8 slice(s) |
| Product colour | Black |
| AC input voltage | 230 V |
| Power consumption (typical) | 600 W |
| Power | 600 W |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| Weight | 1.04 kg |
| Width | 275 mm |
| Depth | 156 mm |
| Height | 188 mm |
| Cord length | 0.85 m |
| Warranty period | 2 year(s) |