- Prekė sandėlyje
MPM MOP-47 sumuštinių skrudintuvas juodas
MPM MOP-47 sumuštinių skrudintuvas juodas



MPM MOP-47 sumuštinių skrudintuvas juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Overheat protection | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Handle with lock | Yes |
| Indication light | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Cord storage | No |
| Product colour | Black |
| Non-slip feet | Yes |
| Waffle making | No |
| Number of triangles | 4 |
| Number of sandwiches | 2 |
| Grilling | No |
| Non-stick coating | Yes |
| Vertical storage | Yes |
| Thermostat | Yes |
| Power | 900 W |
| Package weight | 1.9 kg |
| Weight | 1.66 kg |