- Prekė sandėlyje
Maestro MR-706-White skrudintuvas, baltas
Maestro MR-706-White skrudintuvas, baltas



Maestro MR-706-White skrudintuvas, baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Removable crumb tray | Yes |
| Number of slices | 2 slice(s) |
| Indication light | Yes |
| Reheat function | Yes |
| Number of slots | 2 |
| Product colour | White |
| Control type | Buttons, Rotary, Level |
| Stop/cancel button | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Maximum power | 700 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Warnings | Do not touch hot surfaces during use., The appliance should only be used in well-ventilated rooms., Keep away from children. |