- Prekė sandėlyje
Gastroback 42397
Gastroback 42397



Gastroback 42397
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Savybės | |
|---|---|
| Skiltelių skaičius: | 1 gabalėlis(-iai) |
| Sumuštinių lentynėlė: | Taip |
| Produkto spalva: | Juoda, Nerūdijantis plienas |
| Stabdymo / atšaukimo mygtukas: | Taip |
| Korpuso medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Ilgas lizdas: | Taip |
| Lizdų skaičius: | 2 |
| Nuimamas trupinių padėklas: | Taip |
| Apskrudimo lygių skaičius: | 9 |
| Elektroninis apskrudimo valdymas: | Taip |
| Automatinio iššokimo mechanizmas: | Taip |
| Pašildymo funkcija: | Taip |
| Atitirpinimo funkcija: | Taip |
| Ekranas: | LED |
| Aukšto pakėlimo mechanizmas: | Taip |
| Integruotas ekranas: | Taip |
| Trupinių padėklas: | Taip |
| Galia | |
| Galia: | 950 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa: | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis: | 50 Hz |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 241 mm |
| Gylis: | 174 mm |
| Ūgis: | 185 mm |
| Svoris: | 1,59 kg |