- Prekė sandėlyje
Esperanza EKT008 vaflinė geležis 2 vafliai 1000 W juoda
Esperanza EKT008 vaflinė geležis 2 vafliai 1000 W juoda







Esperanza EKT008 vaflinė geležis 2 vafliai 1000 W juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Waffle form | Rectangular |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Storage position | Horizontal/Vertical |
| Easy to clean | Yes |
| Safety lock | Yes |
| Ready indicator | Yes |
| Number of waffles | 2 waffle(s) |
| Indication light | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Product colour | Black |
| Adjustable thermostat | No |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| Power | 1000 W |
| Width | 231 mm |
| Depth | 231 mm |
| Height | 77 mm |
| Manual | Yes |