- Prekė sandėlyje
Esperanza EKT002 Caprese 2 riekelės 600 W Balta
Esperanza EKT002 Caprese 2 riekelės 600 W Balta




Esperanza EKT002 Caprese 2 riekelės 600 W Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cool wall housing | Yes |
| Cord storage | Yes |
| Auto pop-up mechanism | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of slices | 2 slice(s) |
| Long slot | No |
| Stop/cancel button | Yes |
| Defrost function | Yes |
| Number of browning levels | 6 |
| Number of slots | 2 |
| Product colour | White |
| Control type | Knob |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Power | 600 W |
| AC input frequency | 50 Hz |