- Prekė sandėlyje
Bosch TAT3P423 skrudintuvas, 2 riekelės, 970 W, juodas
Bosch TAT3P423 skrudintuvas, 2 riekelės, 970 W, juodas









Bosch TAT3P423 skrudintuvas, 2 riekelės, 970 W, juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Number of slots | 2 |
| Removable crumb tray | Yes |
| Product colour | Black |
| Timer | Yes |
| Defrost function | Yes |
| Cord storage | Yes |
| Number of slices | 2 slice(s) |
| Housing material | Stainless steel |
| Stop/cancel button | Yes |
| Electronic browning control | Yes |
| Self-centering bread mechanism | Yes |
| Crumb tray | Yes |
| Long slot | Yes |
| Power | 970 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Weight | 1.35 kg |
| Depth | 170 mm |
| Height | 195 mm |
| Width | 300 mm |