Bosch TAT3M124 skrudintuvas 2 gabalėliai 950 W Raudona
Bosch TAT3M124 skrudintuvas 2 gabalėliai 950 W Raudona







Bosch TAT3M124 skrudintuvas 2 gabalėliai 950 W Raudona
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pallet net length | 12 cm |
| Pallet net width | 8 cm |
| Pallet net height | 20 cm |
| Non-slip feet | Yes |
| Reheat function | Yes |
| Product colour | Red |
| Built-in display | No |
| Auto power off | Yes |
| Auto pop-up mechanism | Yes |
| Variable slot width | No |
| Defrost function | Yes |
| Number of slots | 2 |
| Number of slices | 2 slice(s) |
| Timer | Yes |
| Crumb tray | Yes |
| Control type | Rotary |
| Indication light | Yes |
| Extra wide slot | No |
| Long slot | No |
| Power | 950 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Depth | 175 mm |
| Weight | 800 g |
| Width | 293 mm |
| Height | 207 mm |
| Cord length | 1 m |