- Prekė sandėlyje
ADLER AD 3225 SKRUDINTUVAS SU GRILIUMI
ADLER AD 3225 SKRUDINTUVAS SU GRILIUMI












ADLER AD 3225 SKRUDINTUVAS SU GRILIUMI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Stop/cancel button | Yes |
| Cord storage | No |
| Product colour | White, Wood |
| Built-in display | No |
| Number of slices | 2 slice(s) |
| Non-slip feet | Yes |
| Control type | Knob, buttons |
| Number of entrance holes | 2 |
| Housing material | Plastic |
| Number of browning levels | 6 |
| Heating function | Yes |
| Defrost function | Yes |
| Power | 950 W |
| Depth | 155 mm |
| Width | 270 mm |
| Height | 190 mm |
| Warnings | Do not touch hot surfaces during use., Keep away from children., The appliance should only be used in well-ventilated rooms. |