Adler AD 3073 sumuštinių skrudintuvas Sidabrinė – juoda
Adler AD 3073 sumuštinių skrudintuvas Sidabrinė – juoda
















Adler AD 3073 sumuštinių skrudintuvas Sidabrinė – juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Number of sandwiches | 2 |
| Vertical storage | Yes |
| Product colour | Black, Silver |
| Product type | Toaster |
| Types of interchangeable plates | Contact grill plate, Sandwich toasting plate |
| Rubber feet | Yes |
| Maximum power | 1400 W |
| Rated power | 1000 W |
| Power requirements | 220 - 240V, 50/60Hz |
| Width | 240 mm |
| Height | 120 mm |
| Lead cable length | 0,7 m |
| Length | 285 mm |
| Dimensions of the hob | 27,5 x 14,0 cm |
| Indication light | Yes |