- Prekė sandėlyje
Adler AD 3036 vaflinė geležis, 4 vafliai, juodi, pilki 1500 W
Adler AD 3036 vaflinė geležis, 4 vafliai, juodi, pilki 1500 W





Adler AD 3036 vaflinė geležis, 4 vafliai, juodi, pilki 1500 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Number of waffles | 4 waffle(s) |
| Product colour | Grey, Black |
| Non-stick coating | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Indication light | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Waffle form | Circle |
| Easy to clean | Yes |
| Power | 1500 W |
| Depth | 290 mm |
| Height | 140 mm |
| Width | 250 mm |
| Manual | Yes |