Skalbyklė-Džiovyklė LG F4DR510S0W
Skalbyklė-Džiovyklė LG F4DR510S0W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | LG |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Spalva | White |
| Skalbimo mašinos tipas | Washer-dryer |
| Skalbimo talpa | kg |
| Džiovinimo talpa | 6 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1400 aps./min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (Skalbimas + Džiovinimas) | D |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 46 kWh |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų (Skalbimas + Džiovinimas) | 308 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 52 l |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui (Skalbimas + Džiovinimas) | 90 l |
| Garso lygio klasė | A |
| Triukšmo lygis | 71 dB |
| Ciklo trukmė | 239 min. |
| Ciklo trukmė (Skalbimas + Džiovinimas) | 455 min. |
| Gręžimo efektyvumo klasė | A |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Ne |
| Išmani skalbimo technologija | No |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Garų technologija | Pridėtiniai garai |
| Būgno apšvietimas | Ne |
| Variklio tipas | Inverter |
| Wi-Fi | Ne |
| Pūkų filtras | Ne |
| Šilumos siurblio džiovinimo technologija | Ne |
| Greito skalbimo programa | Taip |
| Atidėjimo funkcija | Pabaigos |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Gylis | 56.5 cm |
| Maksimalus gylis | 62 cm |