- Prekė sandelyje
SKALBYKLĖ-DŽIOVYKLĖ EW7W5697QE ELX
SKALBYKLĖ-DŽIOVYKLĖ EW7W5697QE ELX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Prekės tipas | Skalbimo mašinos - džiovyklės |
| Modelis | EW7W5697QE |
| Plotis | 59.7 cm, 597 mm. |
| Gylis | 57.6 cm |
| Aukštis | 84.7 cm, 847 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 77.50 kg, 67 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Elektrinio variklio tipas | Be šepetėlių |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo talpa | 9 kg |
| Džiovinimo talpa | 5 kg. Gręžimas, aps/min- 1600 |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis, Išmaniuoju telefonu |
| Programų skaičius | 14 |
| Skalbimo programos | Quick 20 Wash&Dry 60, Vilnos skalbimo programa, Medvilnė, Sintetika, Gręžimas ir išpumpavimas, Delikati programa, Eco programa, Skalavimo programa, Lauko drabužių programa, MixCare 69min, Higienos programa, Būgno valymas |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Triukšmo lygis gręžiant | 76 dB |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | "Woolmark Blue" sertifikatas. Speciali skalbyklės valymo programa. Lengvai pasirinksite ar norite skalbti, džiovinti ar ir skalbti, ir džiovinti savo skalbinius. Greita skalbimo ir džiovinimo "OneGo 20/60min" programa |
| Inverterinis variklis didesniam našumui ir itin tyliam skalbimui bei 10 | ties metų variklio garantija. Glotnus būgno "Care" raštas dar švelnesnis Jūsų audiniams. Vienu spustelėjimu "SmartSelect" sureguliuoja skalbimą pagal jūsų poreikius ir sutaupo iki 80 % energijos, 50 % laiko ir 20 % vandens. Unikali technologija "UniversalDose®", optimizuota visiems skalbikliams, užtikrina 60 % greitesnį skalbimo kapsulių ištirpimą. "Wi-Fi" - prietaisą galima valdyti išmaniuoju įrenginiu naudojant "My Electrolux" programėlę, kurioje rasite dar daugiau programų, tarp jų ir programą "Steam Refresh". Su ja galite rūbais pasirūpinti tarp skalbimų naudodami kvapus "Steam Fragrance", modelis: E6WMFR020. Garų programa atkuria drabužius garais, sumažina susiraukšlėjimą ir juos reikia mažiau lyginti. Drabužiai ilgiau išlaiko sav |
| Ilgis | 576 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |