- Prekė sandėlyje
Skalbyklė-Džiovyklė ELECTROLUX EW7W2492E
Skalbyklė-Džiovyklė ELECTROLUX EW7W2492E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | „Electrolux“ |
| Montavimo tipas | Laisvai stovintis |
| Spalva | Balta |
| Skalbimo mašinos tipas | Skalbimo mašina-džiovyklė |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Gylis | 57,6 cm |
| Skalbimo talpa | 9 kg |
| Džiovinimo talpa | 5 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1400 aps./min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (Skalbimas + Džiovinimas) | D |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 49 kWh |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų (Skalbimas + Džiovinimas) | 265 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 45 l |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui (Skalbimas + Džiovinimas) | 64 litrai |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B. |
| Garso lygio klasė | A |
| Triukšmo lygis | 72 dB |
| Ciklo trukmė | 228 min. |
| Ciklo trukmė (Skalbimas + Džiovinimas) | 365 min. |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Taip |
| Išmani skalbimo technologija | Ne |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Garų technologija | Garų programa |
| Būgno apšvietimas | Taip |
| Variklio tipas | Inverteris |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Šilumos siurblio džiovinimo technologija | Taip |
| Apsauga nuo putojimo | Taip |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Aukštis | 84,7 cm |
| Plotis | 59,7 cm |
| Maksimalus gylis | 59,9 cm |