- Prekė sandėlyje
Skalbyklė-Džiovyklė AEG L7WBE68SI
Skalbyklė-Džiovyklė AEG L7WBE68SI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | LAIKAS |
| Montavimo tipas | Įmontuotas |
| Spalva | Balta |
| Skalbimo mašinos tipas | Skalbimo mašina-džiovyklė |
| Skalbimo talpa | 8 kg |
| Džiovinimo talpa | 4 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1600 aps./min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (Skalbimas + Džiovinimas) | D |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 54 kWh |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų (Skalbimas + Džiovinimas) | 217 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | B. |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 45 l |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui (Skalbimas + Džiovinimas) | 60 litrų |
| Garso lygio klasė | A |
| Triukšmo lygis | 70 dB |
| Ciklo trukmė | 200 min. |
| Ciklo trukmė (Skalbimas + Džiovinimas) | 340 min. |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B. |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Taip |
| Išmani skalbimo technologija | Ne |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Garų technologija | Garų programa |
| Būgno apšvietimas | Taip |
| Variklio tipas | Inverteris |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Pūkų filtras | Taip |
| Šilumos siurblio džiovinimo technologija | Taip |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Apsauga nuo putojimo | Taip |
| Programų skaičius | 14 |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Atidėjimo funkcija | Pradžios |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Aukštis | 81,9 cm |
| Plotis | 59,6 cm |
| Gylis | 54 cm |
| Maksimalus gylis | 55,3 cm |