Skalbyklė ELECTROLUX EW8TN3362E
Skalbyklė ELECTROLUX EW8TN3362E


Skalbyklė ELECTROLUX EW8TN3362E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 19 - 21*
d. d.
| Gamintojas | „Electrolux“ |
| Montavimo tipas | Laisvai stovintis |
| Skalbimo mašinos tipas | Viršutinė apkrova |
| Skalbimo talpa | 6 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1300 aps./min. |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 42 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 43 litrai |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Garso lygio klasė | C |
| Triukšmo lygis | 79 dB |
| Ciklo trukmė | 197 min. |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B. |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Taip |
| Išmani skalbimo technologija | Ideali skalbimo priemonių išankstinio maišymo technologija |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Garų technologija | Garų programa |
| Variklio tipas | Inverteris |
| Būgno pozicionavimas | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programų skaičius | 14 |
| Greito skalbimo programa | Taip |
| Laiko trumpinimo funkcija | Taip |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Karšto vandens prijungimo galimybė | Taip |
| Standartizuotas aukštis | 90 cm |
| Standartizuotas plotis | 40 cm |
| Aukštis | 89 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Gylis | 60 cm |
| Spalva | Balta |