Skalbyklė ELECTROLUX EW8F348SCI
Skalbyklė ELECTROLUX EW8F348SCI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Built in |
| Skalbimo mašinos tipas | Front load |
| Skalbimo talpa | 8 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1400 aps./min. |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 47 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 44 l |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Garso lygio klasė | A |
| Triukšmo lygis | 68 dB |
| Ciklo trukmė | 200 min. |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Ne |
| Išmani skalbimo technologija | Ideal detergent pre-mixing technology |
| Garų technologija | Garų programa |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Variklio tipas | Inverter |
| Būgno apšvietimas | Ne |
| Wi-Fi | Taip |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Apsauga nuo putojimo | Taip |
| Programų skaičius | 14 |
| Greito skalbimo programa | Taip |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Karšto vandens prijungimo galimybė | Ne |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Aukštis | 81.9 cm |
| Plotis | 59.6 cm |
| Gylis | 54 cm |
| Maksimalus gylis | 55.3 cm |
| Spalva | White |