Skalbyklė ELECTROLUX EW6TN5261F
Skalbyklė ELECTROLUX EW6TN5261F
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Skalbimo mašinos tipas | Top load |
| Skalbimo talpa | 6 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1200 aps./min. |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 65 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 40 l |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Garso lygio klasė | C |
| Triukšmo lygis | 78 dB |
| Ciklo trukmė | 197 min. |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Ne |
| Išmani skalbimo technologija | No |
| Garų technologija | Pridėtiniai garai |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Variklio tipas | Universalus |
| Būgno pozicionavimas | Ne |
| Būgno apšvietimas | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Apsauga nuo putojimo | Taip |
| Programų skaičius | 14 |
| Greito skalbimo programa | Taip |
| Laiko trumpinimo funkcija | Taip |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Standartizuotas aukštis | 95 cm |
| Standartizuotas plotis | 40 cm |
| Aukštis | 90.8 cm |
| Plotis | 39.7 cm |
| Gylis | 59.9 cm |
| Maksimalus gylis | 59.9 cm |
| Spalva | White |