Skalbyklė AEG LTR7E273E
Skalbyklė AEG LTR7E273E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 11 - 13*
d. d.
| Gamintojas | AEG |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Skalbimo mašinos tipas | Top load |
| Skalbimo talpa | 7 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1200 aps./min. |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 59 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 45 l |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | C |
| Garso lygio klasė | C |
| Triukšmo lygis | 78 dB |
| Ciklo trukmė | 205 min. |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Ne |
| Išmani skalbimo technologija | No |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Garų technologija | Garų programa |
| Būgno apšvietimas | Ne |
| Variklio tipas | Inverter |
| Būgno pozicionavimas | Taip |
| Wi-Fi | Ne |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Apsauga nuo putojimo | Taip |
| Programų skaičius | 11 |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Greito skalbimo programa | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Karšto vandens prijungimo galimybė | Ne |
| Standartizuotas plotis | 40 cm |
| Plotis | 39.7 cm |
| Standartizuotas aukštis | 95 cm |
| Aukštis | 90.3 cm |
| Gylis | 59.9 cm |
| Maksimalus gylis | 59.9 cm |
| Spalva | White |