-
−1%
Skalbyklė AEG LFR73044SCE
Skalbyklė AEG LFR73044SCE
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | AEG |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Spalva | White |
| Skalbimo mašinos tipas | Front load |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Gylis | 63.6 cm |
| Skalbimo talpa | 11 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1400 aps./min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 37 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 50 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Garso lygio klasė | A |
| Triukšmo lygis | 72 dB |
| Ciklo trukmė | 239 min. |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Ne |
| Išmani skalbimo technologija | No |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Garų technologija | Garų programa |
| Būgno apšvietimas | Ne |
| Variklio tipas | Inverter |
| Wi-Fi | Taip |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programų skaičius | 12 |
| Greito skalbimo programa | Taip |
| Laiko trumpinimo funkcija | Taip |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Atidėjimo funkcija | Pradžios |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Aukštis | 84.7 cm |
| Plotis | 59.7 cm |
| Maksimalus gylis | 66 cm |