-
−1%
ELECTROLUX SKALBIMO MAŠINĖ EW6SN0506OP
ELECTROLUX SKALBIMO MAŠINĖ EW6SN0506OP
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,3 m |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,97 m |
| Durų spalva | Balta |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Valdymo tipas | Mygtukai, sukamieji |
| Laido ilgis | 1,4 m |
| Ekrano tipas | LED |
| Pakrovimo tipas | Priekinis pakrovimas |
| Durų vyris | Kairė |
| Būgno tūris | 42 litrai |
| Apžiūros langas | Taip |
| Dozatoriaus dėklo tipas | 3 krypčių |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 42 litrai |
| Dabartinis | 10 A |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Prijungta apkrova | 2000 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 65 kWh |
| Ūgis | 843 mm |
| Gylis | 378 mm |
| Plotis | 595 mm |
| Triukšmo lygis (gręžiant) | 76 dB |
| Apsauga nuo perpildymo | Taip |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Centrifugos džiovinimo klasė | C |
| Nominali talpa | 6 kg |
| Reguliuojamas gręžimo greitis | Taip |
| Skalavimo laikymas | Taip |
| Maksimalus gręžimo greitis | 1000 aps./min. |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Skalbimo programos | Gręžimas/nusausinimas, Medvilnė, Vilna, Greitai, Džinsai / džinsinis audinys, Sintetika, Subtilus/šilkinis |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Specifinės savybės | SensiCare sistema |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Įspėjimai | Nebandykite patys taisyti ar atidaryti korpuso, nes galite patirti elektros smūgį. |