Skalbimo mašina BOSCH WGG244ZCPL
Skalbimo mašina BOSCH WGG244ZCPL
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Appliance placement | Freestanding |
| Display type | LED |
| Door colour | Black |
| Product colour | Silver |
| Door hinge | Left |
| Built-in display | Yes |
| Loading type | Front-load |
| Viewing window | Yes |
| Display illumination | Yes |
| Control type | Rotary |
| Energy consumption per 100 cycles | 49 kWh |
| Energy efficiency class | A |
| Connected load | 2300 W |
| Current | 10 A |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height | 845 mm |
| Depth | 590 mm |
| Width | 598 mm |
| Water Plus | Yes |
| Washing programs | Pre-wash, Wool, Delicate, Wash in cold water (15°C), Quick 15 min, Cotton, Spin, Hygiene, Mix, Synthetics, Hand wash, Easy ironing, Sport, Rinse, Eco 40-60, Quick 30 min |
| Noise emission class | A |
| Noise level (spin) | 71 dB |
| Spin-drying class | B |
| Delay start (max) | 24 h |
| Rated capacity | 9 kg |
| Delayed start timer | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Maximum spin speed | 1400 RPM |
| Child lock | Yes |
| Warnings | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2244588 |