Skalbimo mašina BOSCH WGB256A2PL
Skalbimo mašina BOSCH WGB256A2PL














Skalbimo mašina BOSCH WGB256A2PL
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Durų atidarymas | Šoninis atidarymas |
| Durų tipas | Grūdintas stiklas |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Durų vyris | Kairė |
| Produkto spalva | Balta |
| Ekrano tipas | LED |
| Pakrovimo tipas | Priekinis pakrovimas |
| Durų spalva | Skaidrus, Balta |
| Apžiūros langas | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 35 kWh |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 48 litrai |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Plotis | 598 mm |
| Gylis | 599 mm |
| Svoris | 73,5 kg |
| Ūgis | 845 mm |
| Nominali talpa | 10 kg |
| Triukšmo lygis (gręžiant) | 72 dB |
| Maksimalus gręžimo greitis | 1600 aps./min. |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Palaikomos programos | Namų jungtis |
| Priešlaikinio durų atidarymo spyna | Taip |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Įspėjimai | Nebandykite patys taisyti ar atidaryti korpuso, nes galite patirti elektros smūgį. Laikykite įrenginį atokiau nuo vandens šaltinių, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Visada naudokite prietaisą pagal instrukcijas, kad išvengtumėte žalos ar gaisro pavojaus. |
| „Bosch“ skalbimo technologijos | VarioDrum, Antivibracinė konstrukcija, „ActiveWater™ Plus“, SpeedPerfect, „EcoSilence Drive™“ |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1985923 |