Skalbimo mašina BOSCH WAN2405MPL 8kg 1200 aps./min.
Skalbimo mašina BOSCH WAN2405MPL 8kg 1200 aps./min.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Laido ilgis | 1,6 m |
| Pakrovimo tipas | Priekinis pakrovimas |
| Valdymo tipas | Rotacinis, lietimui jautrus |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Durų vyris | Kairė |
| Būgno tūris | 65 litrai |
| Produkto spalva | Balta |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Dabartinis | 10 A |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 47 litrai |
| Dažnis | 50 Hz |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 46 kWh |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 106,3 cm |
| Gylis | 590 mm |
| Ūgis | 845 mm |
| Plotis | 598 mm |
| Svoris | 67,7 kg |
| Apsauga nuo perpildymo | Taip |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Nominali talpa | 8 kg |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Apkrovos balansavimo sistema | Taip |
| Maksimalus gręžimo greitis | 1200 aps./min. |
| Putų kontrolės sistema | Taip |
| Triukšmo lygis (gręžiant) | 71 dB |
| Centrifugos džiovinimo klasė | B. |
| Ciklo laikas (maks.) | 213 min. |
| Triukšmo emisijos klasė | A |
| Skalbimo programos | Sumaišykite, Dienos 40°, Geležinė pagalba, 60°C, 40°C, 90°C, Nuplaukite, Medvilnė, Sukimas, Sintetika, Eko 40–60, Greitai 30 min., Išankstinis skalbimas, Vilna, Greitai 15 min., Subtilus/šilkinis |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Įspėjimai | Visada naudokite prietaisą pagal instrukcijas, kad išvengtumėte žalos ar gaisro pavojaus. Nebandykite patys taisyti ar atidaryti korpuso, nes galite patirti elektros smūgį. Laikykite įrenginį atokiau nuo vandens šaltinių, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |